Polskie Stowarzyszenie Kiteboardingu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zawody Przepisy
Przepisy - zawody


   

Przepisy zawodów 2019

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującymi przepisami i dokumentami na tegorocznych zawodach. Jest sporo zmian w stosunku do poprzedniego roku. Rejsiarze - nie zapomnijcie zabrać kasków i kamizelek, które są obowiązkowe dla wszystkich na naszych zawodach. 

Regulamin Zawodów PZKite 2019


Przepisy Rozgrywania Freestyle 2019

Przepisy Rozgrywania Formuła Kite Open 2019

Przepisy Rozgrywania TTRacing 2019

Przepisy Rozgrywania Slalom 2019 

Kodeks Postępowania PZKite 2019

Szablon ZoZ

   

Przepisy PZKite 2016

Drukuj PDF

Prosimy zapoznać się z przepisami zawodów kiteboardingowych PZKite obowiązujacych w sezonie 2016: http://pskite.pl/index.php/zawody/przepisy/265-2016.html 
Zaczynamy sezon zawodniczy za dwa tygodnie na Japa Cup Northkiteboarding. Pozostałe zawody PZKIte w kalendarzu: http://pskite.pl/index.php/zawody/kalendarz-imprez 
Istotną zmianą tego roku jest "awans" klasy TT Racing do głównych konkurencji. Cieszymy się rosnącą popularnością tej klasy. Mamy ostatecznie potwierdzone 5 zawodów tej klasy z finałem podczas Summer Kite Festival w Międzyzdrojach. Freestyle będzie rozgrywany na 3 edycjach z finałem Puchary Polski będącym jednocześnie Mistrzostwami Polski w Jastarni na, uwaga, uwaga, 5 dniowym Ford Kite Festival w Jastarni. Rejsiarze przesiedli się w tym sezonie na hydroskrzydła i będą rywalizować na 4 edycjach Pucharu Polski z Mistrzostwami Polski tej klasy w Jastarni. 
Tytyły mistrzów Polski w slalomie TT zostaną rozdane w Mielnie na Firmus Cup.  Zapraszamy do kibicowania i rywalizacji na wodzie. 

 

Przepisy i dokumenty 2015

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z przepisami obowiązującymi w tym sezonie:

Regulamin_PZKite_2015

Regulamin_LSK_2015

Przepisy_Rozgrywania_Freestyle_2015

Przepisy_Rozgrywania_Slalom_2015

Przepisy_Rozgrywania_TT_Racing_2015

Przepisy_Rozgrywania_Course_i_Foilboarding_Racing_2015

Poniżej lista przydatnych dla zawodników i organizatorów dokumentów:

Oswiadczenie_zawodnika_PZKite

Zgłoszenie_przez_pełnomocnika

Rejestracja_sprzetu_Formula_Kite_2015

Rejestracja_sprzetu_TT_Racing_2015

Lista zawodników Formuły Kite, którzy nie mogą być klasyfikowani indywidulanie  w Amatorskim Pucharze Polski TT Racing (mogą natomiast startować i być klasyfikowani w klasyfikacji zespołowej):
Maksymilian Żakowski, Błażej Ożóg, Tomasz Janiak, Agnieszka Grzymska, Maciej Czernicki, Piotr Lenckowski, Adam Szymański, Ireneusz Aleksiejuk, Marek Rowiński Sr., Tomasz Barańczuk, Krzysztof Walczak, Arkadiusz Kusalewicz, Łukasz Golec, Michał Ruszuk, Andrzej Ożóg, Tomasz Glazik, Łukasz Ceran i Piotr Bocher.


 


Strona 1 z 2